Firma nasza prowadzi sprzedaż hurtową materiałów budowlanych już od kilkudziesięciu lat.
Dbamy, aby nasze usługi były zawsze kojarzone przede wszystkim z wysoką jakością, dlatego oferujemy Państwu tylko marki sprawdzone i gwarantujące dobrą jakość wyrobu.

Materiały oferowane przez hurtownie są najwyższej jakości, po rozsądnej cenie z pełnym serwisem gwarancyjnym. Dzięki profesjonalnemu działaniu zdobyliśmyzaufanie wielu Klientów i wypracowaliśmy sobie czołową pozycję w północnym regionie Polski. Obsługując hurtownię materiałów budowlanych, dostarczamy towar na miejsce i na czas, bez zbędnego oczekiwania oraz w atrakcyjnej cenie. Klienci zawsze mogą liczyć na fachową i życzliwą obsługę sprzedawców w firmie jak i w terenie.

Na terenie północnej Polski jesteśmy jedynym składem fabrycznym firmy Braas, będącej częścią koncernu Monier. Oznacza to, że znajdziecie Państwo w naszym magazynie większość towarów oferowanych przez tę firmę.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: instalacje solarne, dachówki i inne pokrycia dachów (papy), orynnowanie, folie membranowe, budowlane i izolacyjne, materiały hydroizolacyjne, ścienne, wykończeniowe, okna połaciowe, profile do ścian K-G, termoizolacje oraz chemię budowlaną.