Twoja satysfakcja z oferowanych produktów jest rzeczą dla nas najważniejszą!

Dlatego stawiamy na najwyższą jakość oferowanego asortymentu oraz obsługi.

Specjalnie dla Ciebie nasi wykwalifikowani specjaliści dobiorą ofertę asortymentową odpowiadającą najwyższym standardom jakościowym!
hurtowni budowlanej ZRYW-POL nie znajdziesz bylejakości.

Wiemy jak ważna jest jakość materiałów budowlanych, które przecież mają służyć Tobie i Twojej rodzinie przez długie lata. 
Obecnie prowadzimy dystrybucję sprawdzonych i cenionych na rynku marek:

 

SKŁAD FABRYCZNY

DACHÓWKI BRAAS - dachówki cementowe i ceramiczne, skład fabryczny jedyny na Pomorzu, wiele towarów dostępnych od ręki, konkurencyjne ceny, wiele promocyjnych produktów, instalacje solarne.

Czytaj więcej...

 

GRUPA PREFABET S.A.  z siedzibą w Świerżach Górnych koło Kozienic to producent betonu komórkowego. GRUPA PREFABET zyskała miano lidera i prekursora w branży uruchamiając w 1951 roku, jako pierwsza w Polsce, linię produkcyjną betonu komórkowego.

Czytaj więcej...

Firma Knauf to znany w Polsce i na świecie producent materiałów budowlanych, powstających głównie z gipsu. Systemy suchej zabudowy wnętrz na bazie płyty gipsowo-kartonowej, gipsowo-włóknowej, a także cementowej Aquapanel, tynki gipsowe, masy szpachlowe, wylewki i produkty chemii budowlanej pozwalają na wykończenie domu od piwnicy aż po dach. 

Czytaj więcej...

 

MARMA POLSKIE FOLIE producent folii budowlanych, opakowaniowych i ogrodniczych. Istnieje na rynku od 1991 roku.

Czytaj więcej...

 

Knauf Insulation należy do grupy Knauf, reprezentuje jedną z najbardziej szanowanych i nowoczesnych marek w branży izolacyjnej, między innymi dzięki przełomowej technologii ECOSE będącej rezultatem 5 lat intensywnych prac badawczo-rozwojowych.

Czytaj więcej...

 

MDM S.A. – bogaty wybór akcesoriów dachowych, szerokie zastosowanie, nietypowe rozwiązania, bogata kolorystyka.

Czytaj więcej...

 

URSA jest oddziałem hiszpańskiej firmy Uralita produkującym i sprzedającym materiały izolacyjne. Jest jedną z wiodących, europejskich firm na rynku izolacji. Oferowane produkty to wełna szklana i polistyren ekstrudowany (XPS), znajdują zastosowanie we wszelkich dziedzinach izolacji termicznej i akustycznej. 

Czytaj więcej...

 

Ravago RE należy do Belgijskiego Holdingu RAVAGO, będącego jedną z największych w Europie firm zajmujących się dystrybucją materiałów dla budownictwa oraz tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej...

 

Firma Conkret powstała w 1990 roku jako przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i konfekcją folii polietylenowej. Dynamiczny rozwój poprzez wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji, zadecydowały o sukcesie naszego przedsiębiorstwa nie tylko na rynku krajowym. 

Czytaj więcej...

 

Wienerberger od lat nieprzerwanie utrzymuje pozycję największego producenta cegieł na świecie. Swoją działalność w Polsce, firma rozpoczęła w roku 1995.

Czytaj więcej...

 

NORGIPS jest firmą obecną na polskim rynku od 1993 roku. Oferuje wysokiej jakości kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. 

Czytaj więcej...

DACHÓWKI KORAMIC – dachówki ceramiczne.

Czytaj więcej...

Firma IZOLBET jest producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej, styropianu i pap.

Firma od początku swojej działalności produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET®, stosowanych w budownictwie - jest obecnie liderem rynku w tym segmencie. 

Czytaj więcej...

 

Innowacyjne i energooszczędne rozwiązania dla budownictwa.

Do najważniejszych produktów firmy Xella zaliczają się , wyroby silikatowe i wyroby gipsowe.

Czytaj więcej...

 

Firma LEMAR działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Dzięki innowacyjnym pomysłom dostosowuje ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań Klientów. 

Czytaj więcej...

 

Firma BUDMAT powstała w 1991 r. i przez kolejne lata działalności wciąż rozszerza zakres świadczonych usług i produktów. Producent stalowych systemów dachowych, elewacyjnych oraz rynnowych w Polsce.

Czytaj więcej...

 

Marka Fermacell - Systemy suchej zabudowy.

Czytaj więcej...

 

RRS Sp. z o.o. S.K.A. została założona w 2013 roku. Spółka przejęła zakłady produkcyjne firmy Dablex, która od 1989 roku produkowała na europejskie rynki system rynnowy RAIKO.

Czytaj więcej...

 

MFO S.A. jest producentem profili stalowych. Spółka jest dostawcą kształtowników specjalnych, wzmocnień okiennych oraz profili do lekkiej zabudowy gipsowo-kartonowej.

Czytaj więcej...

 

OKPOL powstał w 1991 roku i jest w 100% firmą z polskim kapitałem. Podstawowa działalność to produkcja i sprzedaż okien do poddaszy wraz z akcesoriami oraz wyłazów kominiarskich.

Czytaj więcej...

 

Foliarex Sp. z o.o. jest producentem folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych o szerokim spektrum zastosowań.

Czytaj więcej...

 

Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej. Główna siedziba znajduje się w Finlandii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w czterech krajach. Ponadto posiadamy przedstawicielstwa handlowe w 14 krajach europejskich.

Czytaj więcej...